1988-ban született. Muzikológus, tanár-zeneművésztanár, főiskolai tanársegéd. Diplomáját a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen szerezte, melynek jelenleg doktorandusz hallgatója. Iskolánkban oktatott tárgyai: zenetörténet, zeneelmélet.

Publikációk:

„Dasselbe Jahrhundert – verschiedene Epochen. Die Entwicklung der Chorliteratur im 19. Jahrhundert in Ungarn im Spiegel der Rukoveti von Stevan Mokranjac”. Muzikologija XVI (2014), 243-260.

Elnyert ösztöndíjak:
Állami doktori ösztöndíj (2012-2015)
Katholischer Akademischer Ausländer-Dienst (KAAD) „Osteuropa” programjának kutatói ösztöndíja (2013. október-2014. február)

Régebbi munkahelyek:
2012-2013. Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont – múzeumi asszisztens
2012-2013. Leopold Mozart Zeneiskola (Budaörs) tanára: zeneirodalom
2012-2013. Tóth Aladár Zeneiskola (Budapest, VI. kerület) tanára: zeneirodalom

Művészeti tevékenység:
A Magyar Zenetudományi és Zenekritikai Társaság 2013 októberében megrendezésre kerülő X. tudományos konferenciáján –  „A forráskutatás múltja, jelene és jövője a magyar zenetudományban” – „Gut ist es gegangen, nichts ist geschehen!“ A cecilianizmus első nyomai Magyarországon a Katholikus Egyházi Zeneközlöny mint korabeli sajtóforrás tükrében” címmel tartott előadást.

2010-2014. MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Zenetudományi Intézetének 20. századi magyar zenetörténeti kutatásaihoz kapcsolódva sajtókutatást végzett az Országos Széchenyi Könyvtár mikrofilmtárában, illetve az Intézet Koncert-adatbázisával kapcsolatos munkálatokban vett részt.

2010 óta a Varga Károly, nyugalmazott főiskolai tanár által vezetett általános és középiskolás diákok számára rendezett zenetörténeti témájú vetélkedők zsűritagjaként, illetve zsűri elnökeként, továbbá a diákok számára kiadott felkészítő anyag lektoraként tevékenykedik. A Liszt-év kapcsán, az érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola vezetősége által szervezett Országos Liszt Ferenc Műveltségi Vetélkedő felkészítő anyagának lektora volt.

Egyéb pedagógia tevékenység:
2014 őszétől a Miskolci Szimfonikus Zenekar új, „Ciróka” és „Szív-hang” elnevezésű hangversenysorozatainak forgatókönyvírója és műsorvezetője.