1958-ban született Sátoraljaújhelyen. Okleveles zongoratanár és magyar-ének szakos tanár, a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetének művésztanára. Oktatott tárgyai: korrepetíció, zongora kötelező, anyagismeret. Zeneiskolai zongoratanár végzettségét a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Miskolci Tanárképző Intézetében (intézményünk elődjében) kitüntetéssel szerezte meg. Később mesterképzésben vett részt (ME-BBZI), és kitüntetéssel végzett mint okleveles zongoratanár. Magyar-ének szakos tanári diplomáját a Bessenyei György Tanárképző Főiskolán szerezte.

Cd felvételek, rádiófelvételek, díjak
1998. Fiatal Művészek Pódiuma – zongorakísérő, rádiófelvétel
2003. Németország– kórus zongorakísérője, cd felvétel
Zeneiskolai zongoratanári munkájáért „Miniszteri dicséret”-ben részesült.

Jelenlegi főállás
Csomasz Tóth Kálmán Református AMI - igazgató, zongoratanár
www.csomasz.tirek.hu

Művészeti tevékenység
A korrepetitorként eltöltött 25 év alatt számtalan diploma- és növendékhangverseny, verseny, mesterkurzus, zenei tábor és felvételi vizsga közreműködője volt. Ezek közül néhány fontosabb:
- Markneukirchen Nemzetközi Verseny (1990) 6 zeneakadémiai növendékkel. (A 70 fő versenyzőből 2. és 4. helyet szereztek az általa kísért fuvolisták)
- Cividale del Friuli (1991) nemzetközi fuvolaverseny (1. és 3. hely)
- Liezen (1992) nemzetközi gordonkaverseny
- Erlangen (1992) koncert az atzelsbergi kastélyban (fuvola-zongora est)
- A németországi Neukirchen-Vluynben és Krefeldben évente szóló- és kamaraestek (1995-1999)
- Nürnberg környéki városokban (2003, 2004) koncertek a Miskolci virtuózokkal
- Zsolna (1991) Nemzetközi fesztiválon zongorakísérő
- A Pro Musica nemzetközi zenei táborban 5 éven át korrepetitor
- Országos nagybőgő versenyen korrepetitor
- Országos főiskolai gordonkaversenyeken és a zenetanárok számára kiírt gordonkaversenyeken (1. díj) számos alkalommal közreműködött zongorakísérőként. 2005-ben 2. díjat és különdíjat nyertek az általa kísért hallgatók, ő maga pedig korrepetitori dicséretet kapott.
- Több alkalommal zsűrizett zeneiskolai zongoraversenyeken Sátoraljaújhelyen és Kazincbarcikán